Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Reality > Prodej > Domy > Inzerát č. 110999399


Prodej podílu 4/15 rodinného domu Nabočany

- [21.10. 2019]

Prodej podílu 4/15 rodinného domu Nabočany - 1
Prodej podílu 4/15 rodinného domu Nabočany - 2
Prodej podílu 4/15 rodinného domu Nabočany - 3
Prodej podílu 4/15 rodinného domu Nabočany - 4


Nabízíme k prodeji formou aukce podíl 4/15: Jedná se o bývalou drobnou zemědělskou usedlost původně vybudovanou kolem roku 1896 a od této doby užívanou. V průběhu let byla nemovitost průběžně udržována a částečně přestavována v sedmdesátých letech minulého století a naposledy upravena do současného stavu v roce 2014. Dům je postavený na základových pasech bez podsklepení. Obvodové nosné konstrukce jsou zděné na tl. nad 45 cm. Izolace proti zemní vlhkosti nejsou provedeny, ale vlhkost se neprojevuje. Stropní konstrukce jsou klenbové v části sníženy podhledy. Zastřešení je provedeno sedlovým dřevěným krovem pokrytým taškovou pálenou krytinou. Klempířské konstrukce jsou provedeny z pozinkovaného plechu. Venkovní omítky jsou vápenné částečně poškozené. Vnitřní omítky vápenné štukové opravené doplněné v lázni, WC, kuchyni a obývacím pokoji keramickými obklady. Podlahové konstrukce provedeny v kombinaci plovoucích podlah a keramických dlažeb. Elektroinstalace provedena nově pře jedním rokem, rozvody vody a kanalizace provedeny též nově. Zařizovací předměty ve standardním provedení vana původní litinová, sprchový kout nový, WC nové. Ohřev teplé užitkové vody zajištěn boilerem. Vytápění objektu centrální s krbovými kamny s výměníkem a radiátory Korado. Sporák osazen v kuchyňské lince elektrický. Hromosvod není na objektu instalovaný. Okna osazena dřevěná špaletová, dveře do ocelových zárubní hladké a prosklené. Dům byl původně postaven kolem roku 1896 v sedmdesátých letech minulého století byl částečně upravován - vybudováno sociální zázemí bez WC. V roce 2014 byla provedena další zásadní oprava vnitřní části, byly provedeny nové podlahy z větší části, provedeno nové sociální zařízení včetně vnitřního WC , výměna zařizovacích předmětů, vybudování centrálního vytápění, oprava omítek a výměna rozvodů vody, kanalizace a el. rozvodů. Krov, střecha a venkovní omítky bez opravy, předpokládá se částečné napadení krovu dřevokazným hmyzem a v průběhu 10 let výměna střešní krytiny včetně klempířských prvků.
Dům obsahuje - přízemí - vstupní chodbu, WC. lázeň, komoru, kuchyň, jídelnu a dva pokoje. Dům nevykazuje zásadní nedostatky. Je napojen na veřejnou kanalizaci přes septik, napojení na elektrickou síť je provedeno. Napojení na plynovodní řad a vodovodní řad není provedeno, ale je možnost napojení. Plynovod zaveden do kapličky v oplocení a vodovod je na hranici pozemku. Dům je napojen na vlastní studnu.
Bývalá stodola postavená na základových pasech mělkých, obvodové nosné konstrukce zděné na tl. do 45 cm. Podlahové konstrukce jsou z dusané hlíny, stropní konstrukce není provedena pouze volně položena prkna na hambalkách. Zastřešení je provedeno sedlovým dřevěným krovem s pálenou taškovou krytinou. Klempířské prvky provedeny ve střešní části z pozinkovaného plechu. Venkovní omítky vápenné zchátralé. Vrata a dveře osazeny svlakové dřevěné. Do objektu je zaveden elektrický proud. Stavba byla postavena kolem roku 1896 a od této doby je užívána v posledním obdo

Jméno:
Telefon:

Dražbyprost
606417898

Lokalita:538 62 Chrudim

Vidělo:

291 lidí

Cena:

300 000 Kč
Všechny inzeráty a hodnocení uživatele
Přidat do oblíbených
Sdílejte na Facebooku
Doporučit kamarádovi
Vyhledat podobné inzeráty©2019 Bazoš - Inzerce, Bazar Domy
Nápověda, Dotazy, Hodnocení, Kontakt, Reklama, Podmínky, Ochrana údajů, RSS, Mobilní verze
Inzeráty Reality celkem: 43535, za 24 hodin: 2277