Hlavní stránka > Reality > Pronájem > Byty > Inzerát č. 181914969

Podnájem služebního bytu s možností přivýdělku

- [27.2. 2024]

Nabízíme podnájem bytu 2+1 v areálu firmy s možností přivýdělku.
Hledáme do našeho týmu nového kolegu na pozici správce objektu/ údržbář.
Požadujeme:
- fyzická zdatnost a manuální zručnost
- preciznost
- spolehlivost, samostatnost a rozhodnost
- loajálnost vůči zaměstnavateli, nesdělovat a chránit firemní know-how
- odpovědnost za vykonanou práci
- řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
- čistý trestní rejstřík
Náplň práce:
- údržba celého venkovního areálu firmy
- běžné opravy, nátěry, výmalby (zednické práce)
- oprava a správka firemního zařízení a vybavení, případně menších strojů
- péče o zahradu, údržba zeleně, sečení trávy
- úklidové práce
- pomocné práce v lihovaru při příjmu a zpracování ovoce
- spolupráce s firemním kolegou při plnění úkolů
Nabízíme:
- ubytování 2+1 přímo v areálu firmy
- týmovou práci
- přátelské prostředí a osobní přístup
- mzda vždy do 16. dne v měsíci

Místo výkonu zaměstnání: Milenovice 81, 398 11 Protivín
Nástup dle dohody po osobní schůzce.
Mzda při osobním jednání.

Jméno:

Prozelen

Telefon:

+42... zobraz číslo

Lokalita:Mapa398 11 Písek

Vidělo:

580 lidí

Cena:

1 Kč